Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
ул. Георги С. Раковски
950 €
1 858.04 лв.

(12.18 €, 23.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:35 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 165 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
3-ти от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

на ул. Георти С. Раковски 163, до п-д Славейков и на 500 метра от метростанция НДК, напълно обзаведен апартамент на ет.3 с асансьор, състоящ се от входно антре, голям хол с преход към спалня с балкон, отделна кухня с балкон, баня и отделно тоалетна.тел.0898670886
За контакт:
0898670886
Агенция:
НИ КОНСУЛТ
0898670886, 0897058705
НИ КОНСУЛТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
niconsult.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София, бул. Витоша 76
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
ул. Георги С. Раковски
Обява: 2c177676055683342

950 €
1 858.04 лв.
История на цената
(12.18 €, 23.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, ул. Георги С. Раковски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност